safe_tr.png

COVID-19 TEDBİRLERİ

11.10.2021

Hem misafirlerimizi hem de ekip üyelerimizi korumak için aldığımız tüm tedbirlerin artık Güvenli Turizm kapsamında sertifikalandırıldığını paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz.

Güvenli bir konaklama deneyimi için sizleri bekliyoruz!

Her zaman olduğu gibi, misafirlerimizin ve ekip üyelerimizin güvenliği, en önemli önceliğimiz olmaya devam ediyor.

Lobby-1-2020-1024x683.jpg

KONAKLAMA

Misafirlerimizin sağlıklı bir ortamda güvende hissetmesi için otelimiz, Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından yayınlanan "Konaklama Tesislerinde Kontrollü Normalleşme Süreci" konulu 2020/6 Sayılı Genelge’yi uyguluyor.

Misafirlerimiz, tesis girişinde temassız vücut ısısı ölçüm uygulamaları ve el dezenfeksiyonu ile karşılanıyor.

Family-Room-3-2020-1024x683.jpg

ODALARIMIZ

Aydınlatma anahtarları, çekmece kolları, su ısıtıcısı ve uzaktan kumanda gibi malzemeler özel dezenfeksiyona tabi tutuluyor.

Pamuklu havlular, nevresimler tek kullanımlık torbalara konuyor ve 80°C ve üzerindeki sıcaklıklarda, en iyi deterjanlarla yıkanıyor.

fortuna-amenities-hero.jpg

GENEL HİJYEN VE BAKIM

Ortak kullanım alanlarında temizlik hizmetleri etkili dezenfeksiyon prosedürlerine uygun ve periyodik olarak yapılıyor.

Havalandırma ve iklimlendirme sisteminin ve diğer gereçlerin periyodik bakımları gerçekleştiriliyor; ekipmanların sterilizasyonu sağlanıyor.

Pool-2020-1024x683.jpg

ORTAK KULLANIM ALANLARI

Ortak kullanım alanları için standart temizlik uygulamalarının sıklığını artırdık.

Tüm kapı kolları, tuvaletler, asansör düğmeleri, masa ve sandalyeler, karşılama stantları, güvenlik noktaları gibi ortak alanları kısa aralıklarla dezenfekte ediyoruz.

fortuna-all-inclusive-concept-hero.jpg

MUTFAK

Tüm yüzeyleri ve ekipmanları dezenfekte ediyoruz.

Mutfak ekibimiz düzenli el yıkama ve dezenfeksiyon kurallarına uyuyor; gıda güvenliği ve saklama kurallarını disiplinli bir şekilde uyguluyoruz. Mutfak personelimiz, üniforma ve kişisel koruyucu ekipman kullanıyor.

10-1024x703.jpg

YEME & İÇME ALANLARI

Misafirlerimizin kullandığı masalar, dezenfektan ile temizleniyor. Çalışanlarımız düzenli ve sık el yıkama molaları veriyor.

Misafirlerimizin temas edebileceği kapı kolları, sandalye kolları, tuzluklar, çaydanlıklar, kahve termosları ve menüler düzenli olarak dezenfekte ediliyor.

Masalarımızı mesafeli olarak yerleştiriyoruz. Tüm yemekleri misafirlerimizin masalarına servis ediyoruz.

4-1024x696.jpg

ÖZEL KUMSAL & HAVUZ

Havuzumuz düzenli olarak en üst düzeyde klorlanıyor. Plaj ve havuz alanlarındaki tüm şezlonglar periyodik olarak etkin dezenfektanlarla temizleniyor.

Tüm şezlongları kişisel mesafe kurallarına göre yerleştiriyoruz.

Family-Room-2-2020-1024x683.jpg

KİŞİSEL HİJYEN

Banyo ve hamamlarımızı kullanan misafirlerimizin ve temizliğini yapan ekip arkadaşlarımızın sağlığı açısından, el temizliğine önem veriyor ve düzenli kontroller yapıyoruz. Tüm çalışma arkadaşlarımızın temizlik ve üniforma değiştirme sıklığını artırdık. Tüm çalışanların iş öncesi muayeneleri ve ateş ölçümleri dijital termometreler ile yapılıyor.

Legal Research and Writing

EĞİTİM

Genel hijyen standartlarımıza ek olarak, tüm birimlerimizde görev yapan çalışma arkadaşlarımıza, geniş kapsamlı ve organize bir şekilde COVID-19 eğitimleri veriliyor.